עורך דין נזקי גוף

נפגעת בתאונה ונגרמו לך נזקי גוף? משרד עורכי דין ניל חברוני המתמחה בנזקי גוף ידאג להשגת פיצוי מרבי.

נזקי גוף הינו ביטוי מצומצם למספר פגיעות לא מבוטל, תאונות פיזיות ונפשיות המתרחשות בחיי היום יום. משרדנו מתמחה בייצוג נפגעים שנגרמו להם נזקי גוף כתוצאה ממפגעים ברשות הרבים, כגון מדרכות וכבישים לא תקינים, תאונות במוסד החינוכי, תאונות ספורט, תאונות עם בעלי חיים, תאונות בבריכות שחייה וחופי רחצה, תאונות שנגרמו עקב שימוש במתקני ספורט או שעשוע וכד'. תביעות אלה מוגשות, לפי העניין, כנגד האחראי לנזק, כנגד חברת הביטוח שלו ולעתים – כנגד המדינה או הרשות הציבורית שאמורה היתה לפקח על תנאי הבטיחות.

ההתנהלות מול הרשויות והמוסדות השונים אינה מוכרת למרבית הנפגעים. אנו ממליצים לפנות למשרדנו בהקדם האפשרי, על מנת לדאוג למיצוי זכויותיכם ולקבלת פיצוי מקסימלי.

נפגעת בנזקי גוף מה עליך לעשות?

אנחנו לא חיים במחשבה שאנחנו עומדים להיפגע בתאונה ולכן באותו רגע אנו לא חושבים על השלכות התאונה. אנו חושבים יותר על היחלצות בשלום, ובקבלת טיפול רפואי ולכן,  בכל מקרה של פגיעה, גם אם אינכם חושבים באותו רגע על הגשת תביעה  חשוב לדעת שיש צורך בתיעוד מסודר ועקבי, רשמי וחתום על ידי כל הגורמים הנוגעים בדבר.

התיעוד הזה חיוני לא רק לצורך הגשת תביעה, אלא גם כדי לקבל אישורים חשובים ממקום העבודה, מהרשויות השונות ומקופת החולים. כך שמרגע שתוכלו לעשות זאת, דרשו לקבל כל מסמך רשמי בגין התאונה, ונסו לגלות אם יש עדים למקרה כדי לקחת מהם פרטים כדי שיוכלו להעיד לטובתכם, אם הדבר יגיע לתביעה בבית המשפט.

לקוחות

מספרים

להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות - יש להשאיר פרטים וניצור איתך קשר בקרוב מאוד

דילוג לתוכן